PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI SP. Z O.O. W WĘGROWIE

Kontrakt XV

Wycieczka na Stacje Uzdatniania Wody
13.06.2019

Wycieczka na Stacje Uzdatniania Wody

Jak co roku w miesiącu maju oraz czerwcu Przedsiębiorstwo ma okazje gościć na terenie Stacji Uzdatniania Wody uczniów Szkół Podstawowych. Ten rok jest jednak szczególny, ponieważ dzięki realizacji projektu pn.: " Modernizacja stacji uzdatniania wody, budowa i rozbudowa sieci wodno - kanalizacyjnej w Węgrowie i gminie Liw" stacja została niedawno zmodernizowana.
Więcej
Lekcje edukacyjne ze Szkołami - klasy 0-3
13.06.2019

Lekcje edukacyjne ze Szkołami - klasy 0-3

W ramach promocji realizowanego projektu pn.: "Modernizacja stacji uzdatniania wody budowa i rozbudowa sieci wodno - kanalizacyjnej w Węgrowie i gminie Liw" w dniach od 20.05 do 24.05 br. odbył się cykl spotkań edukacyjnych z dziećmi klas 0-3 Szkół Podstawowych ( Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Dobrogosta Krasińskiego oraz Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II) z terenu miasta Węgrowa.
Więcej
12.06.2019

Lekcje edukacyjne z Przedszkolakami

W dniach od 8 do 9 maja br. przedstawiciele Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. mieli okazję gościć w 4 przedszkolach z terenu miasta Węgrowa.
Więcej
10.12.2018

Spotkanie edukacyjne z Przedszkolakami

W ramach promocji realizowanego projektu pn. "Modernizacja stacji uzdatniania wody, budowa i rozbudowa sieci wodno - kanalizacyjnej w Węgrowie i gminie Liw", na zaproszenie Katolickiego Przedszkola św. Antoniego w Węgrowie, w dniu 02.12.2018 r. zostało przeprowadzone spotkanie edukacyjne z przedszkolakami i ich rodzicami.
Więcej
Dni Węgrowa 2019
30.08.2019

Dni Węgrowa 2019

W ramach działań promocyjnych podczas Dni Węgrowa Przedsiębiorstwo miało swoje stanowisko promujące Projekt. "Modernizacja stacji uzdatniania wody, budowa i rozbudowa sieci wodno-kanalizacyjnej w Węgrowie i Gminie Liw".
Więcej
Powered by Actualizer & Heuristic