PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI SP. Z O.O. W WĘGROWIE

Praca

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Węgrowie zatrudni pracownika na stanowisko specjalista ds. geodezyjnych

I  Wymagania:
  1. Wykształcenie min średnie geodezyjne (wyższe mile widziane),
  2. Uprawnienia geodezyjne w zakresie 1,
  3. Doświadczenie w realizacji geodezyjnych prac terenowych pomiarowych i inwentaryzacyjnych,
  4. Bardzo dobra znajomość i obsługa sprzętu geodezyjnego,
  5. Bardzo dobra znajomość programów geodezyjnych EW Mapa, Winkalk oraz MS Office,
  6. Znajomość przepisów geodezyjnych,
  7. Samodzielność i umiejętność zorganizowania swoich codziennych obowiązków tak, aby jak najefektywniej zrealizować cele,
  8. Umiejętność pracy w zespole,
  9. Zaangażowanie i sumienność w realizowaniu powierzonych zadań.

II  Zakres obowiązków:
  1. Prowadzenie prac związanych z obsługą geodezyjną budowy sieci i przyłączy wodociągowych i kanalizacyjnych,
  2. Obsługiwanie instrumentów pomiarowych,
  3. Przygotowywanie opracowań kameralnych,
  4. Kompleksowe opracowywanie dokumentacji geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej sieci i przyłączy wodociągowych i kanalizacyjnych,
  5. Wykonywanie map do celów projektowych na potrzeby Przedsiębiorstwa,
  6. Aktualizacja brakujących na mapach PODGiK rurociągów sieci wodociągowej i kanalizacyjnej oraz przyłączy,
  7. Wykonywanie innych prac geodezyjnych związanych z działalności firmy.

III  Oferujemy
  1. Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy,
  2. Umowę o pracę,
  3. Atrakcyjne wynagrodzenie,
  4. Premiowanie za wykonaną pracę.

CV ze zdjęciem prosimy składać w siedzibie Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Węgrowie ul. Szamoty 42 B (sekretariat) w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 15.
Powered by Actualizer & Heuristic